Liigu edasi põhisisu juurde

Bioloogiaolümpiaad algas edukalt

14.12.2007

Jõulukuul alustasime aineolümpiaadide ülelinnaliste koolivoorudega. Bioloogiaolümpiaadi ühtsete ülesannetega koolivoor oli kirjalik. Vastuseid küsimustele võis leida käesoleva aasta looduse- ja terviseajakirjadest. Kokku osales kakskümmend viis õpetaja Maarika Rannamägi õpilast. 7. klass vastas küsimustele Tallinna Loomaaias sealse ekspositsiooni  ning varasemate teadmiste põhjal. 8. ja 9. klassi bioloogiahuvilised külastasid Tallinna Loodusmuuseumi, Tervishoiumuuseumi ja Botaanikaaeda. Rõõmustav on see, et koolivooru tulemuste põhjal kutsuti Tallinna piirkondlikku vooru koguni kaheksa meie kooli õpilast-kahtlemata parim tulemus põhikoolide hulgas. Meie kooli esindavad Klaarika Kahu, Maarja Linda Ojarand, Elisabeth Oll ja Kadri Oviir 7. klassist, Jörgen Reinol ja Liisa Tarkus 8. klassist ning lõpuklassidest Silver Ausma ja Hanna-Stina Lillak. Hoiame neile pöialt!