Liigu edasi põhisisu juurde

Mälumängust

22.02.2008

Kolmapäeval, 20. veebruaril toimus 5.-9. klassi õpilastele klassidevaheline mälumäng. Õpetaja Margus Pillau poolt organiseeritud üritus on aastaid meie kooli õpilaste ja õpetajate poolt oodatud sündmus.

Sellel teadmiste proovil avardub nii osalejate kui ka publiku silmaring. Sedakord võistles kuus neljaliikmelist võistkonda. Küsimusi oli erinevatest valdkondadest ja elevust jätkus viimse hetkeni. Mälumängu võitis 9.A klass 47. punktiga. Võidukasse meeskonda kuulusid Andre Adler, Mihkel Agu, Karl Kerdt ja Tambet Pomerants. Teise kohaga üllatas 6. klass. Kolmas koht kuulus 9.B klassi võistkonnale. Kiidusõnu värivad kõik osalejad. Nüüd hoiame pöialt meie kooli õpilaste ja õpetajate võistkonnale, sest 26. veebruaril toimub Nõmme koolidevaheline viktoriin.