Liigu edasi põhisisu juurde

4.b klass teeb ja jõuab ...

27.05.2021

Esmalt otsustati osaleda Tallinna Keskraamatukogu otsimis- ja orienteerumismängus „Aardejaht“. Kuu aja jooksul peavad õpetaja Monika Pahla õpilased külastama võimalikult paljusid Tallinna Keskraamatukogu harukogusid ja lahendama seal etteantud ülesandeid. Sünnipäeva-aastale kohaselt on teemaks Eesti. Mängu eesmärk on anda lastele teadmisi eesti lindudest, loomadest, muuseumidest, ajaloost jne. Teemasse Eesti mahub kõik, mis igapäevase eluga vähegi seotud ja nii on ka mängu ülesanded väga eriilmelised ja eritemaatilised. Jõudu ja jaksu, et aare ikka leitud saaks ...

Maikuu on „Teeviit“ portaalis pühendatud keskkonna teemale ning sooviga innustada õpilasi sellest mõtlema ja kirjutama, kuulutati välja luulevõistlus “Kaitseme kasvupinda”. Otse loomulikult innustusid antud teemast ka 4.b klassi õpilased. Võitjad kuulutatakse välja 10. juunil. Hoiame pöialt!

20. augustil täitub 30 aastat Eesti taasiseseisvumisest. Mõtestamaks ja väärtustamaks olnut, korraldab Riigikantselei koostöös erinevate partneritega mitmeid üritusi ja kutsub 4.–6. klassi õpilasi osalema rahatarkuse e-viktoriinis „Olen rahatark“. See toimub veebipõhiselt 3. juunil Moodle’i keskkonnas ja küsimustele vastamiseks on aega 45 minutit. Viktoriin on individuaalne ning kasutada on üks õlekõrs – internet!  Nutikat nuputamist!