Oleme Norra saatkonna "lemmikud" ...

19.05.2021

Aprilli alguses saime Norra saatkonnalt toreda üleskutse meenutamaks oma reisi sellele kaunile põhjamaale... või kui kohtumine alles plaanis, joonistada sellest. Tehnika osas said osalejad vabad käed. Küll aga oodati töid varakult, et žürii saaks teha valiku ja joonistused Norra pidupäevaks üles seada. 17. mail kuulutaski saatkond (Norwegian Embassy in Tallinn) joonistusvõistluse "Minu Norra/Mitt Norge" 2021 võitjad. Väljavõtted saatkonna Facebooki lehelt: „Võitjad olete te tegelikult kõik, sest nii nagu kunsti puhul ikka - võimatu on leida parimat. Igal tööl on oma lugu, kunstnikul oma käekiri ja kõik teie tööd olid lihtsalt IMELISED. Veelkord suur tänu, et osalesite! Täname eriliselt Tallinna Kivimäe Põhikooli, sest selle kooli õpilastelt tuli eriti palju töid. Saatkonna pere valis välja kolm lemmikut, kellele anname auhinnad.“

Meie suureks rõõmuks on kolmest kaks Kivimäe koolist. Palju õnne Lorena Õispuu (6.a) ja Emma Roasto (5.a) ja kunstiõpetaja Laura Mägi!

Osalejad saavad saadiku tänukirjad ja oma töid näha diginäitusel.