"Känguru" sai taas hoo sisse ...

19.05.2021

„Känguru“ on maailma populaarseim matemaatikavõistlus, mille eesmärgiks on mänguliste ülesannete kaudu populariseerida matemaatikat. Võistlusel osaleti kuues vanuserühmas ja sel aastal veebipõhiselt Tartu Ülikooli testide keskkonnas.

11. mail lahendasid ülesandeid kadetid. Meilt Miikael Mellikov (7.a); Omar   Nisadmedtinov ja Ahti   Reitel (mõlemad 7.b); Ingrid   Kübar ja Jessika   Kilk (mõlemad 8.a).

Väga edukad olid 12. mail võistelnud benjaminid. Sander Kibus (5.b) saavutas 2346 võistleja hulgas 76. koha. Kindlasti võivad oma tulemustega rahul olla ka Mikk Soon (5.a); Kertu Stamm (6.a); Kenneth Urban ja Ralf Gregor Reitsak (mõlemad 6.b).

14.–15. mai pre-ekolierid olid Aino Mansberg ja Tristan Tammsalu (mõlemad 1. klass).

Kiiduväärt oli ekolieri Uku Sillati (3.a) 76. koht 3396 osaleja hulgas. Tublilt võistlesid ka Kaur Jaaksaar ja Martin Kibus (mõlemad 3.b); Karl Kuri (4.a), Anni Kirss ja Helene Jentson (mõlemad 4.b).

Tänu- ja kiidusõnad tublidele matemaatikaõpetajatele, kes oma nutikaid õpilasi võistlusel osalema innustasid ja „Känguru“ taas „hüppama“ panid.