Võistelda saab ka distantsilt...

08.03.2021

1.-12. märtsini on Tartu Ülikooli teaduskooli viktoriinikeskkonnas avatud informaatikaviktoriini „Kobras“ II voor. See on üldhariduskoolide õpilastele mõeldud teadmiste proov, mille teemaderingi mahuvad küsimused arvutite riist- ja tarkvarast, turvalisusest, arvutieetikast, arvutus- ja sidetehnika ajaloost, arvutitega seotud matemaatikast, loogikast ning informatsiooni mõistmisest ja tõlgendamisest üldisemalt. Erandlikult saavad sel aastal osaleda kõik huvilised. Õpetaja Annika Puki 5.-6. klasside õpilased võtsid pakkumise õhinaga  vastu kuigi võistlustulle tuleb minna märksa vanemate ja kogenumatega. Teadmiste proov toimub kolmes vanuserühmas: benjaminid (kuni 8. klass), juuniorid (9.–10. klass) ja seeniorid (11.–12. klass). Erksat meelt ja tulemusrikast nuputamist!