Endiselt olümpiaadide lainel

09.02.2021

VII üleriigiline ühiskonnaõpetuse olümpiaad viiakse ka sel õppeaastal läbi kahes voorus. Esimene (elektrooniline) toimus 5. veebruaril ühtsete küsimuste alusel ja selles osalesid ka meie kooli lõpuklasside õpilased.  Mihkel Erik Liis ja Uku Reitel esindasid 9.a klassi. Art Rudolf Hirvesoo, Richard Kruusalu ja Juss Roderick Janson olid väljas 9.b eest.

9. veebruaril toimus geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor. Ka Kivimäe koolil oli tähtsal teadmiste proovil oma esindaja - Kreete Jaaksaar 7.a klassist. Kreetel tuli lahendada ülesanded Harno Moodle’i keskkonnas. Ülesannetele vastamisel võis kasutada Uue maailma atlase või Eesti atlase abi. Tallinna piirkonnavooru tulemused tehakse teatavaks veebruari lõpus. Hoiame pöialt!