Liigu edasi põhisisu juurde

Olümpiaadidest...

01.02.2021

Geograafiaolümpiaadi koolivoor toimus kõigis Tallinna koolides 21. jaanuaril arvutipõhiselt. 7.-9. klasside õpilased täitsid ülesandeid Harno Moodle’i keskkonnas testina. Meilt osales viis õp. Maarika Rannamäe hoolealust. 7. klasside arvestuses Kreete Jaaksaar ja Omar Nisamedtinov; 8.a klassi esindasid Karl Erik Liive ja Ingrid Kübar ning 8.b Maarja Tarto. Tänaseks on selgunud, et Kreete on kutsutud olümpiaadi piirkonnavooru. Hoiame talle 9. veebruaril pöialt!

Selle õppeaasta 36. emakeeleolümpiaadi üldteema oli „Võõrast omaks ehk Laenamine keeles ja kultuuris“. Olümpiaadi korraldas Tallinna Ülikool ja see toimus kolmes vanuserühmas: 7.- 8. klass, 9.- 10. klass ja 11.- 12. klass. Tallinna piirkonnavoorus osalejad valis iga kool ise. Kivimäe kooli esindasid Kaisa Urban (8.b) ja Karl Henrik Liive (8.a) ja lõpuklassidest Sandra Ehrenpreis ning Elisabeth Jentson.

Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor, kuhu meie koolist pääses koguni kolm õpetaja Annika Puki õpilast (Kreete Jaaksaar, Miikael Mellikov ja Omar Nisamedtinov) toimus 30. jaanuaril veebipõhiselt Tartu Ülikooli Moodle'i keskkonnas. Jääme tulemusi ootama…