Tegime tegusid...

30.12.2020

„Kuu haridustegu“ on tunnustus, mis võimaldab Haridusametil märgata ja esile tuua silmapaistvaid ettevõtmisi Tallinna haridusasutustes. Paistsime silma meiegi:

Koostööprojekt "Koolilt lasteaiale" ühendab andmis- ja saamisrõõmu ning seepärast on tore, et 2020. aasta  avastusõppe tunnetuskast jõudis just advendiaja alguseks kõikide lasteaedadeni. Õpilastest meisterdajad said omandada uusi teadmisi läbi praktilise tegevuse ning tunda head meelt oma kätega tehtu üle. Lasteaialapsed aga saavad mängulusti, uusi kogemusi ja põnevat avastamist. Tunnetuskast arendab lapse mõttetegevust ja loogilist mõtlemist, loovat kujutlusvõimet ja koostööoskust ning annab ka esinemisjulgust. Haridusamet tänas ja tunnustas ka projektis osalenud Kivimäe kooli.

Parimaks heateoks aitajatele ja missioonipreemia vääriliseks tunnistati 9.b klassi õpilase Richard Kruusalu loovtööna valminud ning Nõmme päästekomando päästjatele kingitud laud.