Kivimäe kooli pedagoogid taas tublimate hulgas

21.09.2020

Igal sügisel tunnustab Tallinn oma haridustöötajaid ja -tegusid. Linna tänu ja õnnitlused annavad sel aastal edasi abilinnapea Vadim Belobrovtsev ning haridusameti juhataja Andres Pajula 2. oktoobril Tallinna Lauluväljaku klaassaalis. Üleriigilise konkursi „Eestimaa õpib ja tänab“ pealinna voorus esitati eri nominatsioonidele kokku 809 taotlust ja konkursi „Tallinn tänab ja tunnustab“ noore õpetaja auhinnale 98 taotlust. Galal antakse üle autasud kaheteistkümnes kategoorias. Küllap noppisime „parima saagi“, sest laureaate oli Kivimäelt koguni neli. Kogu kooliperel on südamest hea meel õnnitleda õpetaja Reet Markust (aasta klassiõpetaja), Maarika Rannamäge (põhikooli aineõpetaja), Kaja Vaiklat (klassijuhataja) ja Ants Soosõrve (huvialaõpetaja). Palju õnne!