Liigu edasi põhisisu juurde

Meie õpilaste jutulõng jooksis erakordselt hästi..

11.03.2020

Tallinna koolide eesti keele õpetajad korraldasid 5.-6. klasside õpilastele jutu kirjutamise võistluse. Selle eesmärgiks oli õpilaste loovuse ja väljendusoskuse arendamine, toetus emakeele ja digikultuuri vastu. Kirjutada tuli isikupärane puändiga lugu „Appi, internet läks ära!“. Igast koolist võis võistlusele saata kuni 5 tööd. Nii meie kooli emakeeleõpetaja Mari Teinemaa ka tegi. Valik oli väga hea, sest koguni kolm tööd valiti võistluse paremate hulka. Tui Tuul Sikk (6.b) jagas II-III auhinda. Looduse märkamise auhinna sai Mia Triin Preiman (5.a) ja auhinna noorelt lugejalt (eelmise aasta ainevõistluse võitjalt) pälvis Paula Tell (6.b). Kokku laekus 52 tööd 15-st pealinna koolist. Kõik kirjutajad ja nende juhendajad on oodatud Õpetajate Majja autasustamistseremooniale 19. märtsil.