Liigu edasi põhisisu juurde

Tänukiri

11.10.2018

Eelmisel nädalal tähistati õpetajate päeva. Ka meie koolis on selle ametipäevaga seoses kujunenud välja oma traditsioonid. Reedel andsid tunde lõpuklasside neiud ja noormehed. Paraku pidid nemadki tõdema, et koolmeistriamet ei ole sugugi kergemate  killast. Õnneks said kõik väänkaelad korrale kutsutud ja päeva igatpidi kordaläinuks lugeda.

Eile saime toreda kirja Lauliku lasteaia õppealajuhatajalt: „Suur-suur tänu 9. ja 8. klasside õpilastele, kes käisid eelmisel nädalal Lauliku lasteaias! Aitäh organisaatorile, tänu kellele õpilased lasteaeda jõudsid! Sügav kummardus õpetajatele, kelle käe all on Kivimäe kooli õpilastest sirgunud tublid ja huvitavad noored, kes tahavad ja jaksavad oma teadmisi-oskusi ka lasteaialastele jagada! Loodame Kivimäe kooli õpilastega kohtuda jälle järgmise aasta oktoobris!“

Sellised tänusõnad on alati hingekosutavad ja uus küllakutse vastu võetud, sest Kivimäe  kooli „pedagoogiline kallak“ jätkub. Meie õpilased on oma viisaka käitumise ja sotsiaalsete oskuste eest ennegi  kiita saanud.