Liigu edasi põhisisu juurde

Nutti jätkus kõigile ...

20.04.2018

Kooli nutinädal oli mitmekülgne ja kohati ka päris lõbus. Esmaspäeval lahendati erinevaid nuputamisülesandeid. Teise kooliastme õpilased proovisid kätt programmeerimises.

Järgmisel päeval tehti algust haridusrobotite tutvumisega. Pärastlõunal oodati meie  võistkonda Südalinna kooli, kus toimus Tallinna Robootikapäeva nutiviktoriin. Kooli esindusse kuulusid direktor Maie Sepp, füüsikaõpetaja Meelis Pääro ja kolm 6.a klassi poissi. Mihkel Erik Liisil, Märten Tepneril ja Rasmus Ründval tuli 45 minuti jooksul lahendada mitmeosaline nutiülesanne, mis sisaldas nii matemaatikat kui ka osalejate oskusi arvestavat robootika- ja programmeerimisväljakutset. Kivimäe kooli meeskonnal oli põhjust oma tulemuste üle uhkust tunda.

Kesknädal oli nutivõistluste ja - mängude päev. Kohati läks isegi robotiralliks.

Neljapäev kujunes finaalvõistluste päevaks. Arvutite abil mängiti erinevaid mõttemänge ja lennutati droone. Õpetaja Monika Pahla tutvustas soovijatele erinevaid õppimis- ja õpetamisvõimalusi arvuti kaudu.

Reedel toimus kokkuvõtete tegemine ja tublimate  autasustamine. Nutinädala diplomi said Merilin Pertman, Robin Teaste (mõlemad 8.a) ja Grete Maine (8.b). Programmeerimises paistsid silma 5.b klassi õpilased Mauri Maipuu, Enelis Ojavee, Keitlin Kotk ja Annaliisa Lett. Üritustel olid asendamatud abilised Siim Laasnurm, Jaan Meier, Karl Xander Filatov ja  Mattias Kuusk 7. klassist. Tänusõnad innukatele pedagoogidele Monika Pahlale, Meelis Päärole ja Ants Soosõrvele! Loodame, et meil kõigil jätkub nutti ka edaspidiseks…