Loodusainete nädala järelkaja

03.03.2020

Loodus- ja reaalainete nädal kestis nädalast märksa kauem. Õpetaja Maarika Rannamägi tegi kõikides klassides (7.–9.) viktoriini, mis hõlmas küsimusi bioloogia, geograafia ja üht-teist ka keemia valdkonnast. Osalejad moodustasid ise 4-liikmelised võistkonnad. Lõpuklassis läks esikoht jagamisele, sest võrdselt punkte said Kadriliis Jaaksaar, Nora Õispuu, Annika Kahu, Marelle Tikenberg ja Ameelia Mirt, Lotta Sillaots, Marie Maarand ja Liisi Kuusk. 8.a klassis võitisid Agnes Ańgelstoki, Anu Kirikal, Mona Maria Pehme ja Elis Säär. 8.b tublimad olid Art Rudolf Hirvesoo, Andreas Ojavee, Hugo Sander ja Richard Kruusalu. Aasta nooremate hulgas paistsid silma Ingrid Kübar, Carola Otspere, Raelin Klooster, Kelly Rodi. 7.b parimasse võistkonda kuulusid Angus Aarna Ant, Martin Etverk, Karl Kreevs ja Reiko Leomar.

Kooli aulas toimus ka 7.-9. klasside matemaatika ja loodusainete viktoriin. Igast klassist osales 2 tüdrukust ja 2 poisist koosnev võistkond. Võitis 8.a võistkond koosseisus Rasmus Ainsoo, Karolina Kaldoja, Anu Kirikal ja Uku Reitel. Teine koht läks lausa kolme võistkonna (9., 8.b ja 7.b) vahel jagamisele.

Õpetaja Maarika Rannamägi pani oma õpilastest kokku ka loodusainete Top 5. Tipus on: Aleksandra Ree (7.a), Maarja Tarto (7.b), Uku Reitel (8.a), Art Rudolf Hirvesoo (8.b) ja Kadriliis Jaaksaar (9.).