Tantsuvõistlus

18.02.2020

13. veebruaril toimus kooli aulas traditsiooniline tantsuvõistlus, mida kogu koolipere pikisilmi ootas. Õpilasomavalitsuse ja huvijuhi Eva Liisa Markuse eestvedamisel valmistuti selleks õhina ning hoolega. Võidukarikaid oli kolm. Nooremate oma võitis 3.a klass kavaga „Vari“. Nende lavaline liikumine tunnistati selle vanuserühma (1.-3. klass) parimaks. Ka säravaima tantsija tiitli noppis sama klassi tüdruk Helene Uudla. Järgnesid 1. ja 2.a. Keskmise vanuserühma (4.-6.) rändkarikas anti 6.a klassile. Kava „Pelmeenid hapukoorega“ võitis 5.b ja 6.b etteastete ees. Küllap mängisid oma osa ka meeleolukad esinemiskostüümid. Eriauhinna kiiduväärt tantsuoskuste eest sai Simon Sildre (5.b).  Vanemas kooliastmes (7.-9.) oli osalejaid kõige vähem ja võidu noppis 8.a klass „Pulmakelladega“. Teine koht kuulus lõpuklassi ja kolmas 7.a tantsijatele. Kindlasti tuleb kiita tublisid tantsuõpetajaid, kes oma noorematele kooliõdedele ja –vendadele nii sammud kui ka tantsukaared selgeks õpetasid. Kahtlemata oli selles kõige töökam ja osavam 8.a klassi neiu Carolina Tammsaar, kes „pea pool kooli oma pilli järgi tantsima pani“. Täname ka sponsoreid koguka ja mitmekesise auhinnafondi eest!