Sünnipäevanadal

22.11.2018

Kooli sünnipäevanädal oli mälestuste-, tegevuste- ja nuputamisrohke ning tordimagus. Kõige nooremate „Tore koolipäev“ pani sellele ilusa punkti. 1.-2. klassile mõeldud ürituse eestvedajaks oli direktor Maie Sepp, kes andis lühiülevaate nii kooli kui ka meie kodukandi Nõmme ajaloost. Ilmselt kuulati hoolega, sest viktoriinil ei jäänud ükski küsimus vastuseta. 2.a ja 2.b õpilaste hulgas olid tublimad Hanna Post, Rainer Treiel, Anni Kirss ja Pirbi Andrena Aarna. Aasta nooremate hulgas kogusid rohkem punkte Kirke Kollom, Sander Karisalu, Kaur Jaaksaar, Andre Kiis ja Ella Reimaa. Kuna osalejaid oli palju ja kokkuvõtete tegemine võttis omajagu aega, said kõik sünnipäevalised samal ajal oma kunstnikukätt proovida ja armsast koolimajast meelepärase pildi joonistada. Pidu lõppes „vana-aja“ ringmänguga „Me lähme rukist lõikama…“ Küllap mäletate veel…, sest enamus Kivimäe kooli õpilasi on selle laulu saatel suureks kasvanud.