Lõppes joonistusvõistlus “Minu kodumaa”

09.03.2018

Tallinna Keskraamatukogu kutsus pealinna lasteaedade ja koolide õpilasi osalema Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale pühendatud joonistusvõistlusel „Minu kodumaa“. Kokku laekus 407 joonistust! Kivimäe kooli esindasid õpetaja Monika Pahla kunstihuvilised 1.b ja 3.b klassist. Esitatud töödest valis žürii välja kümme tööd, mis saadetakse Riia Keskraamatukokku näitusele „I love my country“.  Näitusel osalevad Eesti, Läti, Leedu, Soome ja Ukraina laste joonistused ning see on pühendatud riikide 100. sünnipäevale. Ülejäänud tööde hulgast tehti valik rändnäitusele, mida saab vaadata 2018. aasta jooksul Tallinna Keskraamatukogu harukogudes ja lastelehel. Võistluse lõpetamine toimub emakeelepäeval. Rõõm on tõdeda, et pidulikule üritusele on kutsutud ka meie kooli 3.b klassi õpilane 3.b Merliis Ligi. Palju õnne!