ROSINa tulemused

27.04.2017

25. aprillil toimus Jakob Westholmi Gümnaasiumis juba viiendat korda matemaatika- nuputamisvõistlus „ROSIN“ (RõõmusOsavSõbralikInnukasNuputaja) Tallinna koolide 2. klasside õpilastele. Võistkonnad lahendasid kokku 18 peastarvutamis-, praktilist, loovus- ja loogikaülesannet. Kivimäe kooli esindasid õpetaja Mirjam Sepa õpilased 2.a klassist: Rasmus Pertmann, Martin Maarand ja Rain Hendrik Kuklane.

Päev hiljem astusid võistlustulle vanemad kooliõed ja -vennad, kel tuli lahendada 21 ülesannet. Meie kooli 3.-4. klasside koondvõistkonda kuulusid õpetaja Kärt Jõudvaldi 3.a klassi õpilased Helena Aus ja Miikael Mellikov ning õpetaja Monika Pahla hoolealused 4.b klassist Rebecca Mia Põldmaa ning Enelis Ojavee. Tulemusega (15. koht 26 võistkonna hulgas) võib igati rahule jääda.