Raamatud said "valmis loetud"...

26.04.2017

Keskraamatukogu kutsus ka sel õppeaastal pealinna koolide õpilasi osalema lugemis-programmis „Loeme valmis „Oma raamatu““. Selle eesmärgiks oli tähtsustada lugemist kui silmaringi ja sõnavara arendavat ning mõnusat vaba aja veetmise vormi. Kokku osales 62 klassi 1482 õpilasega ning kokku kogunes 7571 lehte. Võitjaklass kuulutati välja igas linnaosas ja Nõmme kõige paksem raamat loeti kokku meie kooli 6.a klassi poolt (õp. Mari Teinemaa). Rõõm on tõdeda, et esiviisik koosneski Kivimäe kooli klassidest. Teise koha sai 8.a (õp. Liivi Sagara), kolmanda 2.a (õp. Mirjam Sepp), neljanda 5.b ja viienda 9.a klass. Lugemisprogrammi pidulik lõpetamine toimub 2. juunil Tallinna Vanalinna Päevadel. 6.a klassile antakse auhind ja köidetud "Oma raamat" üle laval. Aitäh kõigile õpetajatele ja lastele, kes toredale programmile kaasa aitasid kas ise lugedes või teisi lugema õhutades!