Mälumängus taas parimad

24.04.2017

21. aprillil toimus Kivimäel Nõmme koolide  traditsiooniline mälumäng, mille viis läbi meie kooli ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja Margus Pillau. Taas olid kohal kõik naaberkoolide neljaliikmelistel võistkonnad, kel tuli vastata 17-le küsimusele. See õnnestus kõige paremini „omade“ võistkonnal, kes kogus 21 punkti ja edestas napilt teise koha saanud Nõmme gümnaasiumi. Kolmas koht kuulus Muusikakeskkooli mälumänguritele. Küllap aitasid võidule kaasa nii koduseinad kui ka kooliõdede ja -vendade esitatud meeleolukad muusikalised vahepalad. Tänusõnu väärivad 5.a klassi õpilased, kelle väledad jalad küsimuste ja vastuste vahendajatena mängu ladusale kulgemisele kaasa aitasid. Esikoha jätsid koju: Märten Tepner (5.a), Siim Viilukas (6.b), Richard Puusaag (8.a) ja Ranno Põhjakas (9.a). Auhinnad pani välja Nõmme linnaosavalitsus, kes mängu lõppedes asjaosalistele torti pakkus. Täname kõiki osalejaid ja kohtumiseni järgmisel kevadel – selleks ajaks oleme kõik jälle veidi „vanemaks ja targemaks“ saanud...