Noppisime taas auhindu...

12.04.2017

Kooliaasta alguses kuulutasid Ann ja Ants Roos välja juba kahekümne viienda Steni muinasjutuvõistluse. Ühekordselt kavandatud ettevõtmine on aastatega hakanud oma elu elama ja  paisunud oodatust suuremaks. Selle eesmärk on õhutada lapsi end loovalt ja leidlikult väljendama, arendada nende kirjalikku eneseväljendusoskust. Pole siis imestada, et muinasjutuhuvilised lapsed ka sel aastal üle kolmesaja kirjatüki valmis kirjutasid ja võistlustulle saatsid. Žürii liikmed hindasid tööde omanäolisust, nii humoorikat kui ka tõsist ilmavaadet. Tublimad kirjalapsed kutsuti jürikuu alguses Tallinna Raekotta pidulikule koosviibimisele. Otse loomulikult oli ka Kivimäe kool esindatud, sest meie tublid emakeeleõpetajad Ruth Nilgo, Liivi Sagara ja Mari Teinemaa on juba aastaid andnud oma õpilastele võimaluse ning julgustanud neid osalema sel vahval loominguvõistlusel. Seekord said kutse Riko Mihkelson (6.a), Karmo Stamm (7.b) ja Helena Katrina Haltunen (9.a). Karmo tunnistati žürii eriauhinna vääriliseks, Helena Katrina ja Riko võitsid ergutusauhinnad. Peagi saavad kõik huvilised lugeda humoorikaid, rikka sõnavara ja lennuka fantaasiaga võistlustöid, sest tähelepanu pälvinud tööd trükitakse ära ajakirjas Hea Laps.