Lõppes õpioskuste võistlus

12.04.2017

Õpioskuste võistluse Tallinna piirkonnavoor toimus 8. aprillil Reaalkoolis. Osales 20, veebruaris toimunud koolivoorus enim punkte kogunud, võistkonda. Ülesannete lahendamine eeldas teatmeteoste ja muude teabeallikate kasutamisoskust. Võistlus oli korraldatud töötubadena ja ülesanded ei olnud ühe kindla õppeaine kesksed ning neid esitati tekstina, helindina, tabelina, pildina, skeemina, esemena. Väga oluline oli oskus töötada ühtse meeskonnana. Õnneks tulid 5.a klassi „kolm Rasmust“: Ainsoo, Mansberg, Ründva ja paralleelklassi Art Rudolf Hirvesoo ja  Elisabeth Jentson sellega suurepäraselt toime ning saavutasid tubli kaheksanda koha. Loodus- ja arvutialaste ülesannete lahendamisel oldi parimad, hästi vastati varia küsimustele. Kiidusõnad kuuluvad kindlasti ka nende tublidele juhendajatele Mirjam Sepale  ja Jaan Sillakivile.