"Suur saak"

07.03.2017

"Küünlaümbriste jaht" on lastele ja noortele suunatud keskkonnakampaania, mille raames kutsutakse üles leidma võimalikult palju tühjaks põlenud alumiiniumist teeküünlaümbriseid.
Alumiinium ei lagune looduses kunagi ja seepärast püütakse ümbriste kogumisega  õpetada jäätmete sorteerimise ja keskkonnahoiu olulisust. Lõppenud hooajal tutvustati ka kampaania esimest väikest sõpra "Patareijahti". Nüüdseks on kokkuvõtted tehtud ja kiidusõnad kuuluvad kõigile tublidele lastele, õpetajatele, lastevanematele tänu kellele koguti kokku rekordarv küünlaümbriseid ja patareisid. Osales 424 kooli. Eestimaa loodus on puhtam ka tänu meie 2.a ja 4.b tublidele õpilastele. 2.a klass saavutas oma vanusklassis märkimisväärse neljanda koha (Harjumaal oli selles vanuseklassis osalejaid 152).